پایان نامه انرژی باد

دسته بندی: متفرقه
4612 بازدید

پایان نامه انرژی باد

عرضه و تقاضای انرژی در جهان به صورت یکی از مهمترین مسائل روز درآمده است، به طوری که جهان تا پایان این قرن هم ممکن است با آن مواجه باشد. انرژیهای فسیلی مانند نفت و گاز و زغال سنگ روزی تمام خواهند شد و با پایان گرفتن آن چرخ تمدن بشری که بستگی مستقیم به انرژی دارد متوقف خواهد گشت. این امر سبب گشته است که کشورهای توسعه یافته صنعتی با جدیت هر چه تمامتر استفاده از سایر انرژی های موجود در طبیعت را مورد توجه قرار دهند. استفاده از انرژی خورشید، باد، جزر و مد، گرمای درون زمین و ... که به نام انرژی های نو موسومند مستلزم کار و کوشش و تحقیقات زیادی میباشد که باید از قبل انجام شده باشد. کشورهای توسعه یافته سالهاست که مطالعات دامنه داری را در این زمینه شروع کرده اند. چون موضوع انرژی یک مساله ی جهانی است و با تمام افراد کره ی زمین ارتباط مستقیم دارد، لازم است ابتدا مسائل آن را از همه ی جهات یک به یک مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و با آن با یک دید جهانی برخورد نمائیم. برای درک سیستم انرژی از نقطه نظر فیزیکی لازم است مراحلی را که انرژی در جریان تبدیل و بهره‌برداری نهایی می پیماید بدانیم.

 

 

65 صفحه فایل ورد فونت 14 قیمت:6500 تومان

 

پس از پرداخت آنلاین میتوانید فایل کامل این پروژه را دانلود کنید

 اگر مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش پروژه جدید کار تحقیقی خود را به ما سفارش دهیدبررسی دیدگاه نوجوانان درباره مد و مدگرایی

دسته بندی: متفرقه
1481 بازدید

بررسی دیدگاه نوجوانان درباره مد و مدگرایی

تاریخچه مدگرایی

 

از قدمت چندانی برخوردار نیست، سرآغاز آن به سال 1960 میلادی می رسد و ما شاخص هائی از مد در دهه های قبل از 1960 در دست نداریم، از نخستین گروه هائی که شکل ظاهری و ایده های آنها مورد تقلید قرار گرفت، می توان بیتل ها (Beetle)، هیپی ها (Hippyor Hippie) و یا پانک ها (punk) را نام برد که هر کدام علاوه بر ظاهر متافوت از اجتماع، دارای ایده ها و منشأهاتی بودند که اغلب مخالف جامعه سالم بوده است به عنوان مثال هیپی ها گروهی بودند که حوالی سال 1960 در انگلستان فعالیت خود را آغاز کردند.

گروه هایی مانند بیتل ها و هیپی ها در ابتدا هدف اجتماعی داشتند. یعنی
می خواستند که قوانین محدود کننده از سر راهشان برداشته شود و آزادی تام به آن ها داده شود و چون این طرز تفکر باعث هرج و مرج در جامعه می شد همین مردمی که در ابتدا از آن ها طرفداری می کردند، بعد از مدتی آن ها را کنار گذاشتند. اما این صحبت ها همه مربوط به شکورهای مادر بود در کشورهای جهان سوم وضع به کلی متفاوت است. کشور ما هم، چه قبل از انقلاب و چه بعد از آن دچار این مسأله بوده است، به ویژه در چند سال اخیر و بعد از جنگ تحمیلی مد و مدگرایی در شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، شیراز و... گسترش بیشتری یاتفه است. این مسأله باعث بروز مشکلات بسیاری از قبیل از بین رفتن همگونی جامعه شد،اختلاف نظرهایی میان طرفداران مد و دیگر اقشار جامعه به وجود آورده است.

 

 

 54 صفحه فونت 14 فایل ورد منابع  دارد قیمت: 5000تومان

 

پس از پرداخت آنلاین میتوانید فایل کامل این پروژه را دانلود کنید

 اگر مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش پروژه جدید کار تحقیقی خود را به ما سفارش دهید

 

 


مترو تهران

دسته بندی: متفرقه
4933 بازدید

مترو تهران


مترو چیست؟ خط مترو دارای چند ویژگی است: شهری - برقی - ظرفیت جابجایی مسافر بالا - فرکانس سرویس دهی بالا. ضمنا معمولا خطوط مترو از ترافیک های دیگر مثل خیابان و پیاده رو جدا و منفک شده است. خطوط مترو اغلب در تونل اند و یا اگر در سطح زمین حرکت قطار صورت می گیرد با فنس یا وسیله ی دیگری از اطراف جدا شده اند. مترو بهترین گزینه ی حمل و نقلی عمومی است زیرا بیشترین ظرفیت جابجایی را دارد.

 

 

 88 اسلاید پاورپوینت همراه با عکس  قیمت: 4500تومان

 

پس از پرداخت آنلاین میتوانید فایل کامل این پروژه را دانلود کنید

 اگر مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش پروژه جدید کار تحقیقی خود را به ما سفارش دهید


درمان سرطان با ریاضی ! (رایگان)

دسته بندی: پزشکی, متفرقه
5067 بازدید

درمان سرطان با ریاضی !

گروهی از دانشمندان آمریکایی مدلی رایانه ای را ارائه کرده اند که براساس آن می توان ترکیبی از موثرترین روش های درمانی معالجه سرطان را با استفاده از آلگوریتم های ریاضی ارائه کرد. به گزارش مهر، پروژه تحقیقاتی لیزه دو فلیس استاد ریاضی کالج هاروی ماد در کالیفرنیا که با عنوان درمان سرطان با ریاضی" معرفی شده است که نشان می دهد که از ترکیب علم سرطان شناسی و ریاضی می توان بیشترین شانس را برای شناسایی و تشخیص درمان های موثر در مبازره با تومرها بدست آورد.این استاد دانشگاه چند سیستم ریاضی را برای ترکیب استراتژی ها مختلف ایمنی درمانی، شیمی درمانی و واکسینودرمانی شناسایی کرده است.دو فلیس که بررسی های خود را در کنگره سالانه "ائتلاف ملی برای یافته های علمی" در واشنگتن مطرح کرده است، در این خصوص توضیح داد : "ما یکسری از مدل های ریاضی خاص را توسعه داده ایم که به کمک آنها می توان دینامیک کاملتر واکنش های میان سلولهای نئوپلاستیکی، سیستم ایمنی و درمان های پزشکی سازگار را دریافت. از آنجا که این راه درصد خطر سلامت بیمار را تا حدقابل ملاحظه ای کاهش می دهد، بسیار حائز اهمیت است."براساس مدیکال نیوز تو دی، این مدل ها با استفاده از شبیه سازی و تصویرسازی هندسی ویژگی های متعدد بیماری به روش مجازی درمان های موثر را ارائه می کند.درحقیقت با این روش، یک مدل ریاضی عرضه می شود که به اطلاعات متعدد افزایش سلولهای سرطانی و واکنش آنها با سیستم ایمنی ترجمه می شود. به این ترتیب پزشکان می توانند قبل از آغاز درمان سرطان با داروهای خطرناک شیمیایی که عوارض جانبی زیادی دارند، بهترین درمان را تشخیص دهند.

 برای دیدن ادامه مطلب روی مشاهده و دریافت کلیک کنید و رایگان متن مورد نظر خود را انتخاب کنید


 


تلفنهای همراه و ايمنی بزرگراهها

دسته بندی: متفرقه
5322 بازدید

تلفنهای همراه و ایمنی بزرگراهها

ارتباط بین جلب توجه راننده و ایمنی بزرگراهها مساله قابل توجهی برای قانونگذاران در ایالات متحده می باشد. هر سال بیش از 000/42 نفر كشته می شوند و بیش از 3 ملیون تصادف رانندگی زخمی می شوند. سازمان ملی ایمنی بزرگراهها (NHTSA) تخمین می زند كه 20 درصد از 20 درصد تمامی تصادفات وسائط نقلیه – یا حدود 1.2 میلیون تصادف به عنوان یك عامل اصلی از طریق حواس پرتی راننده انجام می گیرد.

توجه اینكه خیلی از چیزها می تواند باعث حواس پرتی راننده شود موضوع چراغ روشنایی برای قانونگذاران محلی ارتباطی بین استفاده تكنولوژی های داخل ماشینی مخصوص تلفنهای بی سیم را برای قانونگذاری مشخص می كند.

 

40صفحه فونت 15 فایل ورد  قیمت:5000تومان

 

پس از پرداخت آنلاین میتوانید فایل کامل این پروژه را دانلود کنید

 اگر مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش پروژه جدید کار تحقیقی خود را به ما سفارش دهید

 

 


براي زيبايي فوري در يك شب مهماني

دسته بندی: متفرقه
5844 بازدید

برای زیبایی فوری در یك شب مهمانی!

ماسك انواع میوه ها و تاثیر آن بر روی صورت
برای زیبایی فوری در یک شب مهمانی

مقداری مخمر آب جو+گلاب+آب لیمورا مخلوط کنید .
این فرمول زیبایی آنی بخشیده برای چند ساعت چروکهارا از بین میبرد . پنبه را به محلول آغشته کرده به پوست صورت بمالید وبگذارید روی صورت خشک شود سپس صورت را با آب ولرم بشویید و آرایش نمایید.

ماسک زیبایی

قبل از آرایش دو عدد زرده تخم مرغ را با یک قاشق روغن زیتون ویک قاشق روغن بادام ویک قاشق آب لیمو خوب مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه روی صورت بگذارید پس از آن با آب شسته و آرایش را شروع کنید.

ماسک عسل وسرکه

مقداری عسل و سرکه را مخلوط کرده به روی لکه های صورت بمالید . این ماسک برای از بین بردن حالت کبودی زیر چشم مصرف میشود.

ماسک موم

پرده ای از موم عسل را به عنوان ماسک زیبایی برروی صورت کشیده بعد از 15 دقیقه آنرا با آب ولرم شسته جهت ازبین بردن چین و چروک پوست صورت مفید می باشد.

 

26 صفحه فونت 14 فایل ورد قیمت:2000تومان

 

پس از پرداخت (از قسمت تبلیغات روش پرداخت را ببینید) میتوانید دانلود کنید

اگر مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش پروژه جدید یا تماس با ما کار تحقیقی خود را به ما سفارش دهید

 

  


عناصر و عوامل تبلیغ (رایگان)

دسته بندی: متفرقه
5642 بازدید

عناصر و عوامل تبلیغ

يكي از زير شاخه هاي علم ارتباطات و اطلاع رساني تبليغات است . اگر چه امروزه در كشورمان تبليغات معني واقعي خود را ندارد و در بسياري از موارد تبليغات را همان اطلاع رساني معني مي كنند ولي زماني كه علم اطلاع رساني با علوم روانشناسي ، جامعه شناسي ، روابط عمومي ، هنر و .... تركيب مي شود آن زمان تبليغات متولد مي شود. تبليغات را م توان زير شاخه ي علم ارتباطات دانست ولي نكته بسيار مهم كه هم در اطلاع رساني و هم در تبليغات نقش بسيار مهمي را ايفا مي كند صداقت است . اخبار بر پايه صداقت است كه شكل گرفته و بشر به آن اعتماد كرده ولي گاه به دليل عدم جذابيت خبر و يا كسب منافع شخصي ، صداقت كه قلب خبر است زيرپا گذاشته مي شود و خبر را همان گونه كه مي خواهيم تغيير مي دهيم.

برای دریافت فایل رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنیداصول اپتیک

دسته بندی: هنر, متفرقه
5543 بازدید

اصول اپتیک

 

آغاز تاریخ سینما پایان یک چیز دیگر است: تحولات پی در پی تکنولوژی در سده¬ی نوزدهم سر از جایی برآورد که در آن یک تمهید بصری که پیش از آن به عنوان یک بازیچه تلقی می شد، بتدریج به ماشین پیچیده¬یی تبدیل شد؛ ماشینی که به شکلی قانع کننده واقعیت عینی را در حال حرکت عرضه می¬کرد. کارکرد این هر دو دستگاه، یعنی بازیچه و ماشین، بر توهمی متکی است که عمل متقابل دو پدیده¬ی اپتیک بنام دوام بصری و پدیده¬ی فای حاصل می¬شود. دوام بصری یک ویژگی ارگانیت در چشم انسان است، که پیش از این نزد مصریان باستان شناخته شده بود ،اما کسی که این پدیده را برای نخستین بار به صورتی علمی تشریح کرد پیتر مارک رژه نام داشت . او در 1824 اعلام کرد که مغز انسان تصویری را که بر شبکیه¬ی چشمش می¬افتد،¬ تا زمانی حدود یک بیستم تا یک پنجم ثانیه ،پس از کنار رفتن تصویر از مقابل چشم، همچنان حفظ می کند .پدیده ی فای ،که توسط متخصص روان شناسی گشالت به نام ماکس ورتایمر ....

 

26صفحه فونت 14 فایل ورد   قیمت:2500تومان

 

پس از پرداخت (از قسمت تبلیغات روش پرداخت را ببینید) میتوانید دانلود کنید

اگر مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش پروژه جدید یا تماس با ما کار تحقیقی خود را به ما سفارش دهید

 


افسردگي در نابينايان

دسته بندی: متفرقه
4616 بازدید

افسردگي در نابينايان

در سال 1374 مطالعهاي مقدماتي و آزمايشي Pilot Study در زمينه افسردگي در نابينايان صورت گرفت. نتايج مقدماتي حاكي از اينكه نابينايان داراي افسردگي خفيفي هستند.

نتايج همچنان نشان داد كه دختران نابينا نسبت به پسران نابينا افسرده‌ترهستند. در اين تحقيق محدوديت‌هايي از جمله تهيه پرسشنامه به خط بريل و اجراي آن وجود داشت. اما مهمترين محدوديت حجم نمونه مي‌باشد كه در تحقيق جامعي كه در حال اجرا بود كل جامعه آماري نابينايان تحت پوشش بهزيستي و مراكز توانبخشي استان اصفهان مورد سنجش قرار گرفت.

 

افسردگي در پسران و دختران نابينا

دختران نابينا نسبت به پسران نابينا افسرده‌تر هستند.

 

 


18 صفحه فونت 14 فایل ورد منابع فارسی دارد 

قیمت:4000تومان

  

پس از پرداخت (از قسمت تبلیغات روش پرداخت را ببینید) میتوانید دانلود کنید

 

 


آموزش به کمک روشهای تغییر رفتار

دسته بندی: متفرقه
5112 بازدید

آموزش به کمک روشهای تغییر رفتار

تغییر رفتار به کاربرد مجموعه ای از اصول و فنون یادگیری گفته می شود که هدف آن اصلاح رفتار فرد است و در ان هم ایجاد و افزایش رفتارهای مطلوب مورد نظر است و هم کاهش و حذف رفتارهای نامطلوب.تغییر رفتار اغلب با رفتاردرمانی معادل به کار می رود زیرا هردوروش بر اصول مشترکی مبتنی هستند.با وجود این هدف رفتاردرمانی غالبا درمان اختلالات رفتاری بیماران روانی است در حالی که هدف تغییر رفتار به طور عمده اموزش مهارتهای تحصیلی و اجتماعی به کودکان عادی و عقب مانده و اصلاح مشکلات رفتارهای تحصیلی و اجتماعی انان و نیز کمک به رفع مشکلات رفتاری نوجوانان بزهکار و ناسازگار است.

فرض بنیادی روشهای تغییر رفتار و رفتار درمانی این است که رفتارهای بهنجار و نابهنجار هر دو از اصول روانشناختی مشابهی پیروی می کنند.

 

 

37 صفحه فونت 14 فایل ورد منابع فارسی دارد  قیمت:4000تومان

پس از پرداخت آنلاین میتوانید فایل کامل این پروژه را دانلود کنید

 اگر مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید میتوانید از قسمت سفارش پروژه جدید کار تحقیقی خود را به ما سفارش دهید